NEPREHLIADNITE

arr3Hľadáte vhodný darček? POZRITE SI NAŠE DARČEKOVÉ POZKAZY!Čakajú vás narodeniny, meniny, výročie, Vianoce... a vy hľadáte ten najvhodnejší darček? Už ste... arr3DOVOLENKA KAŽDÝ ROK VŽDY 23.12. - 7.1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KONTAKTY

SANNY Centrum s.r.o. 
Nitrianska 3
821 08 Bratislava
tel : +421 949 214 440

zodp. ved. Renáta Kornová

Otváracie hodiny : PO-PIA 11.00 -19.00 IBA NA OBJEDNÁVKU VOPRED

 

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás požiadať o dodržanie podmienok uplatnenia si kupónu zo zľavového portálu, ktorý si k nám zakúpite, hlavne o objednanie DO termínu platnosti kupónu. V prípade, že sa objednáte po termíne platnosti kupónu, nebude kupón akceptovaný. V prípade potreby a objednania sa do termínu platnosti kupónu, je možné kupón predĺžiť.

 

V prípade nedostavenia sa na dohodnutý termín a neohlásenia sa vopred min. 1 deň stráca kupón svoju platnosť. V prípade meškania na termín sa čas procedúry skráti o meškanie. V prípade kontraindikácie na procedúru nie je možné ošetrenie vykonať. Zároveň Vás prosíme, aby ste procedúry neabsolvovali a objednali si nový termín pokiaľ ste chorí, prechladnutí, máte horúčku, akútny zápal, prípadne máte kožný prejav, ktorý môže byť infekčný.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Ako nás nájdete:

Nitrianska ulica je súbežnou ulicou s ulicou Miletičova. V našej blízkosti na nachádza napr. Štátny ústav kontroly liečiv, register trestov, finančná správa, Trhovisko Miletičova, Zastávka MHD Saleziáni,  Daxnerovo namestie...

Parkovanie je možné na vyznačených parkovacích miestach v okolitých uliciach a je spoplatnené v pracovné dni od 14.00-6.00 podľa platnej parkovacej politiky mesta Bratislava. 

 

 

Všetky fotky, logo, informácie a akýkoľvek materiál použitý na stránke www.poradenskecentrumkrasy.com je majetok firmy Sanny Centrum s.r.o. . Akékoľvek nedovolené použitie, kopírovanie a prezentovanie fotiek, časti textu alebo celku, ako vlastné, bez predchádzajúceho súhlasu majiteľa, bude považované za právny priestupok a bude riešené podľa príslušných zákonov SR právnou cestou.

YWZlM