NEPREHLIADNITE

arr3DOVOLENKA 23.12. - 7.1.arr3Doprajte svojim blízkym k sviatku našu novinku - darčekový poukaz Forever Young deLuxe VIP...

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 


KONTAKTY

SANNY Centrum s.r.o. 
Šancová 108
831 04 Bratislava
tel : +421 949 214 440

Otváracie hodiny : PO-PIA 10.00 -19.00 IBA NA OBJEDNÁVKU VOPRED


Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás požiadať o dodržanie podmienok uplatnenia si kupónu zo zľavového portálu, ktorý si k nám zakúpite, hlavne o objednanie DO termínu platnosti kupónu. V prípade, že sa objednáte po termíne platnosti kupónu, nebude kupón akceptovaný. V prípade potreby a objednania sa do termínu platnosti kupónu, je možné kupón predĺžiť.


V prípade nedostavenia sa na dohodnutý termín a neohlásenia sa vopred min. 1 deň stráca kupón svoju platnosť. V prípade meškania na termín sa čas procedúry skráti o meškanie. V prípade kontraindikácie na procedúru nie je možné ošetrenie vykonať. Zároveň Vás prosíme, aby ste procedúry neabsolvovali a objednali si nový termín pokiaľ ste chorí, prechladnutí, máte horúčku, akútny zápal, prípadne máte kožný prejav, ktorý môže byť infekčný.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Ako nás nájdete:

Šancova 108, za Tržnicou, vedľa železničnej nemocnice smerom k hlavnej vlakovej stanici, na strane tržnice, prvý vchod, na opačnej strane cesty predajňa motorových olejov Castrol, parkovanie na ulici alebo tri veľké platené parkoviská 80 centov hodina, autobusy 31, 39, 78, 61, 63, 83, 93, trolejbusy 203, 204, 209, 201, električky 2, 4, 6, 8, 9 . zvonček SANNY

 

 

Všetky fotky, logo, informácie a akýkoľvek materiál použitý na stránke www.poradenskecentrumkrasy.com je majetok firmy Sanny Centrum s.r.o. . Akékoľvek nedovolené použitie, kopírovanie a prezentovanie fotiek, časti textu alebo celku, ako vlastné, bez predchádzajúceho súhlasu majiteľa, bude považované za právny priestupok a bude riešené podľa príslušných zákonov SR právnou cestou.

Yzk0MzQ2Nz