NEPREHLIADNITE

arr3Hľadáte vhodný darček? POZRITE SI NAŠE DARČEKOVÉ POZKAZY!Čakajú vás narodeniny, meniny, výročie, Vianoce... a vy hľadáte ten najvhodnejší darček? Už ste... arr3DOVOLENKA KAŽDÝ ROK VŽDY 23.12. - 7.1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VSTUPNÉ OŠETRENIE PLETI

 

Ako začať? Doprajte si relax kozmetickej procedúry ....

a všetko ostatné nechajte na nás!

Na našej pleti sa prejavuje všetko - strava, stres, životný štýl, kozmetika, ktorú doma používame... A aj kvôli tomu nás môžu postretnúť naozaj rôzne problémy- akné, červené žilky, rozšírené póry, čierne bodky, citlivá pleť, unavená pleť bez života, vrásky... a samozrejme na každý problém je iné riešenie. Kozmetické salóny ponúkajú rôzne druhy ošetrenia pleti. Otázka znie ktorý si vybrať?

Keďže my vám už starosti pridávať nechceme, stačí jednoducho prísť a to najvhodnejšie ošetrenie vyberieme za vás. Ponúkame odborný prístup, špičkové prístroje a prírodnú kozmetiku. Poradíme, pomôžeme... vy tak hlavne zrelaxujete a vaša pleť dostane všetko čo potrebuje.

 

Pripravili sme pre vás 55 minútové  komplexné vstupné ošetrenie pleti, kde prejdete prístrojovou diagnostikou kože. Náš odborník vám vysvetlí pôvod vašich problémov a určí najvýhodnejší typ ošetrenia presne šitý na mieru individuálne vám.  Absolvujete bezbolestné hĺbkové čistenie pleti pomocou ultrazvuku bez vytláčania a naparovania, masáž tváre, krku a dekoltu, dezinfekciu pleti, galvanickú ionofrézu pre obnovu vašej vlastnej kyseliny hylauronovej, zapracovanie živín do hĺbok pleti pomocou ultrazvuku, radiofrekvenčnú vlnu pre riešenie vrások a pod.., presne tie úkony, ktoré bude vaša pleť potrebovať. Všetky úkony sú neinvazívne a bezbolestné. Následne, podľa diagnostiky a celého priebehu ošetrenia, vám náš odborník zostaví dlhodobý program starostlivosti o pleť, cenovo výhodnú permanentku. Taktiež vám vie odporučiť, ako sa o seba starať v domácom prostredí a aké prípravky používať.

Predstavte si príjemnú hudbu, pokojnú miestnosť a seba so zatvorenými očami a úsmevom ako relaxujete. Už sa u nás vidíte? To nás teší.

Rezervujte si termín vopred. Kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach alebo mailom Kontakt. Úhradu je pre potvrdenie rezervácie následne potrebné previesť na účet vopred, číslo účtu dostanete pri objednávke.

NTU5YjVjMm