NEPREHLIADNITE

arr3Hľadáte vhodný darček? POZRITE SI NAŠE DARČEKOVÉ POZKAZY!Čakajú vás narodeniny, meniny, výročie, Vianoce... a vy hľadáte ten najvhodnejší darček? Už ste... arr3DOVOLENKA KAŽDÝ ROK VŽDY 23.12. - 7.1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ODSTRÁNENIE ŽILIEK

Odstránenie červených žiliek na tvári alebo na tele

 

Ak máte starosti so žilkami, zbavte sa ich pomocou najnovšej technológie prístrojom Anife 3D. Výsledok už po prvom sedení. Už nebudete musieť skrývať svoju tvár pod vrstvami mejkapu a vaše nohy môžu byť opäť nádherné ako predtým.

 

Aj vy patríte medzi ženy, ktoré sa deň čo deň snažia mejkapom zakryť červené žilky? Na tvári skutočne nie sú žiadnou ozdobou a môžu vytvárať dojem nesprávnej starostlivosti. A čo muži, ktorím make up samozrejme nevie častokrát pomôcť a nie je vhodný. Dôvodov tvorby červených žiliek môže byť viacero, od nedostatku kyseliny hylauronovej v pleti, cez minimum vitamínu C až po zdedenie genetických predispozícií alebo mechanické poškodenie.

Objednajte si tiež vstupné ošetrenie pleti aby sme mohli ich tvorbe tiež účinne zabrániť.

Červené žilky nás netrápia len na tvári, ale veľmi často aj na stehnách, lýtkach či chodidlách. Dôvodov môže byť taktiež viacero, či už je to dedičnosť alebo zvýšená námaha a nosenie vysokých podpätkov.

Precíznosť ošetrenia prístrojom ANIFE 3D, ktorý pracuje s ihlou tenšou ako vlas, a digitálne riadený kontrolný systém nastavenia energie zaručuje odstránenie už prvých prejavov rozšírených žiliek pri minimálnom resp. žiadnom poškodení pokožky.

Pri menších ošetreniach a jemnejších žilkách nezostávajú takmer žiadne chrastičky, pri hrubších cievkach alebo citlivejšej pokožke môžu vzniknúť chrasty, ktoré však po pár dňoch zmiznú.

Prístroj na odstránenie červených žiliek Anife 3D využíva ultra vysokú frekvenciu 30 MHz k okamžitej koagulácii hemoglobínu vo väčších kapilároch a k ich uzatvorení. 3D efekt odstraňuje a rozbíja hemoglobín cielene vysokou teplotou s frekvenciou 1/100 za sekundu.

Rozšírené cievky môžu byť odstránené už po jedinom ošetrení. Pomáha aj pri odstraňovaní lézií, kapilár a intravaskulárneho hemoglobinu, ktorého malé molekuly sú absorbované do kožného tkaniva.

Vysoká hustota energie spôsobuje to, že tkanivo je koagulované takmer okamžite a sú absorbované v priebehu 3-7 dní. Pre červené žilky väčšieho rozsahu je nutné ošetrenie opakovať. Ošetrenie môže byť miestami jemne bolestivé hlavne pre mierne citlivý typ pleti alebo okolo nosa.

Ošetrenie trvá 30 minút - 55 minút podľa rozsahu a miesta výskytu žiliek

Prosíme pozorne si prečítajte kontraindikácie - dôvody, kedy nie je možné absolvovať ošetrenie – alebo sa na nás obráťte o radu.

 

 

M2U4Z