NEPREHLIADNITE

arr3DOVOLENKA 23.12. - 7.1.arr3Doprajte svojim blízkym k sviatku našu novinku - darčekový poukaz Forever Young deLuxe VIP...

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 


DARČEKOVÉ POUKAZY

Čakajú vás narodeniny, meniny, výročie...hľadáte vhodný darček?


Darčekové poukazy!


Čo môže byť lepší darček ako venovať svojmu blízkemu relax, rozmaznávanie, starostlivosť a odborný prístup k pleti?


Na výber máte z niekoľkých možností, pričom my si ceníme aj tých, ktorí darček dávajú. Ako odmenu od nás dostanete k darčekovej poukážke pre seba VIP kartu s jednou 50% cenovou výhodou, ktorú môžete využiť buď na zakúpenie jedného ošetrenia pleti z kategórie Golden Vip, alebo na nákup 1 ks konkrétnych výrobkov podľa typu pleti.

 

Najobľúbenejší -Poukaz Kleopatra deLuxe VIP (55 min, 59 )

Luxusné ošetrenie pleti so vzácnymi olejmi a 24-karátovým zlatom vhodné pre maminku, babičku, tetu, kolegyňu, kamarátku... jednoducho  akúkoľvek ženu po 40-tke. Pleť dostane kompletnú a hĺbkovú výživu a ošetrenie pôsobí aj na vyhladenie vrások. Procedúra obsahuje peeling, hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom, masáž (tvár, krk, dekolt) so vzácnymi olejmi, masku z 24-karátového zlata plnú vitamínov, kyseliny hylauronovej a kolagénu z morských rias, olejový zábal na ruky s jemnou masážou rúk.

 

Novinka-  Poukaz Forever Young deLuxe VIP (55 min, 59 )

Vyžehlené vrásky, svieža mladistvá pleť plná života, žiadne vačky a zmiernené kruhy pod očami? Žiaden problém pre galvanickú ionoforézu a frakčnú fotónovú bezihličkovú rádiofrekvenčnú vlnu. Dva inovatívne postupy sa postarajú o obnovenie tvorby kyseliny hylauronovej a kolagénu priamo v hĺbke vašej pleti a to bezbolestným a účinným spôsobom. Liftinovú masku dostanete príjemnou masážou aj na ruky.


Poukaz Good bye stress deLuxe VIP (55 min, 49€)

Intenzívne detoxikačné a výživové ošetrenie. Vhodné skôr pre zmiešaný typ pleti, pre ženy aj mužov. Uľaví od každodenného stresu a zhonu vďaka levanduľovému, čistému, bio zamatovému oleju, ktorý aplikujeme prostredníctvom masáže tváre, krku a dekoltu až do vlasov ( ak to bude možné). K ošetreniu patrí aj hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom a multivitamínová maska s vôňou levandule. Živiny zapracujeme do pleti príjemným ultrazvukom s masážnym efektom. Jemná masáž rúk a levanduľový zábal  k tomuto ošetreniu neodmysliteľne patria tiež.

 

Poukaz v ľubovolnej finančnej hodnote

Ak si neviete vybrať, alebo si jednoducho nie ste istý, čo by ulahodilo najviac, darujte univerzálnu poukážku v ľubovoľnej finančnej hodnote. Obdarovaný si tak môže procedúru vybrať sám, alebo mu radi poradíme.

 

Každá poukážka je platná rok od jej zakúpenia. Objednajte si darčekovú poukážku a kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach alebo mailom Kontakt. Úhradu je pre potvrdenie objednávky poukazu následne potrebné previesť na účet vopred, číslo účtu dostanete pri objednávke.

NjU3YzV